Fiobanka internetbanking bezpečné přihlášení

Fiobanka internetbanking bezpečné přihlášení

Ještě před tím, než si poukážeme na výhody aplikace Fiobanka internetbanking přihlášení si bankovní instituci ve zkratce ukažme. Fio banka a.s. je česká banka, která získala bankovní licenci v roce 2010. Do té doby pracovala jako družstevní záložna a burzovní společnost Fio. Zaměřuje se zejména na drobné a střední investory a zprostředkovává jim obchody s cennými papíry na burzách po  celé České republice, USA, Polsku, Maďarsku, Německu a na Slovensku.

Zákazníci této banky mohou obchodovat s cennými papíry prostřednictvím internetové obchodní platformy e-Broker a mobilní aplikace Smartbroker.

Služba fiobanka internetbanking přihlášení – pro vaši bezpečnostFiobanka internetbanking bezpečné přihlášení - vše co musíte udělat pokud chtete aby byl váš bankovní účet u Fiobanky v bezpečí během přihlašování

Je řešením banky Fio pro elektronickou správu účtů. Elektronická správa účtů je moderní a efektivní způsob, jak rychle ovládat své peníze z pohodlí domova, práce, prostě odkudkoli, kde máte připojen bezpečný počítač. Internetbanking Fio si můžete zdarma zřídit k běžným nebo spořícím účtům Fio banky. Fiobanka internetbanking díky použité metodě šifrování nabízí maximální bezpečnost bankovních operací a prostředků na účtech klientů.

Fiobanka internetbanking přihlášení a její výhody

 • Přehled o příchozích a odchozích platbách
 • Bezplatné zřízení internetového bankovnictví
 • Možnost vlastního uživatelského jména
 • Řada funkcí a intuitivní ovládání
 • Bezpečné získávání dat z účtů
 • Vysoká úroveň zabezpečení – jednorázové SMS kódy a elektronický klíč
 • Neomezená historie transakcí

Fiobanka internetbanking přihlášení bezpečně

Nikdy se do této aplikace nepřihlašujte z jiného než  vašeho osobního počítače. Taktéž dbejte na přítomnost kvalitního antivirového programu. Rozhodně si nenechávejte heslo zapamatovatelné a vždy jej raději zadávejte manuálně.Zda-li se budete držet těchto základních opatření, snížíte riziko napadení z třetí strany.

2 zmínky “Fiobanka internetbanking bezpečné přihlášení

 1. Dobrý den,
  potřebuji poradit jak se na svůj učet přihlásit!

  V minulém roce jsem s přihlášením neměla problém !

  0

Napsat komentář