Knihy na téma půjčky a finance

Knihy na téma půjčky a finance

Půjčky, hypotéky a další typy úvěrů se v posledních letech stávají neodmyslitelnou součástí našich životů. Sjednání úvěru však může být závazek i na několik let. A řada lidí se tak dostala do finančních potíží.

Knihy o finanční gramotnosti

Naštěstí existuje nespočet knih o finanční gramotnosti, které můžete zakoupit například na internetovém srovnávači CoChceš.cz.

Čas dluhů aneb co byste měli vědět o penězích

Kniha Čas dluhů aneb co byste měli vědět o penězích pochází z díly autorů Kamila Kavky a Richarda Svitalského. V knize se humorným způsobem dozvíte, co znamenají výrazy jako půjčka nebo úvěr. Ale také vám vysvětlí negativní výrazy jako jsou dluhy nebo lichvář.

Půjčka na oplátku

Kniha půjčka na oplátku vypráví příběh 18 leté Terezy, která se díky půjčka dostala do tíživé životní situace.

Jak žít šťastně na dluh

Kniha Jak žít šťastně na dluh od Josefa Jandy se řadí mezi tituly pojednávající čistě o finanční gramotnosti. Autor knihy rozebírá důležitá témata, se kterýma se může potýkat každý z nás. Je výhodnější nákup bytu z hypotéky nebo pomocí úvěru ze stavebního spoření? Nákup auta je otázka, kterou během života řeší každý z nás. Je však k nákupu automobilu výhodnější leasing nebo spotřebitelská půjčka? Na tyto a další otázky získáte odpověď v knize Jak žít šťastně na dluh od Josefa Jandy.

Napsat komentář