Kouzelná půjčka

Kouzelná Půjčka – až 50.000 do 60 minut

Kouzelná půjčka, nebo-li také rychlá půjčka do výplaty je určena hlavně těm zákazníkům, kteří se náhle ocitli ve finanční tísni, například potřebují zaplatit opravu pračky či lyžařský zájezd svým ratolestem, ale do výplaty pár dní chybí.

Kouzelná Půjčka je krátkodobý úvěr v rozsahu od 1.000 – 10.000 Kč, přičemž ověření, tedy stálí klienti, mají nárok na půjčku ve výši až 50. 000 Kč. Doba splatnosti je nastavitelná od dvou až do třiceti dnů.

Kouzelná půjčka online

Stejně jako každá jiná půjčka, i ta Kouzelná má své požadavky na žadatele. Půjčka je poskytnuta pouze klientům, kteří jsou zaměstnaní, podnikají nebo jsou důchodci, přičemž minimální měsíční příjem musí být alespoň 11. 000 Kč měsíčně. Na půjčku také nemají nárok ti, kteří jsou zapsáni v centrálním registru dlužníků.

Podmínky pro získání kouzelné půjčky

Samotné vyřízení půjčky je velmi jednoduché. Není k němu potřeba žádné registrace a lze ji kompletně vyřídit online přes internet, takže ušetříte čas, který byste jinak strávili papírováním a docházením na pobočku. Pro více informací navštivte srovnání nebankovní půjčky, kde najdete recenzi společnosti Kouzelná půjčka a dalších nebankovních společností.

Jaké další výhody přináší Kouzelná půjčka?

Výhodou je také to, že není nutné platit žádné poplatky předem, ani zasílat žádné peníze na účet společnosti jako potvrzení o vašem účtu. Příjemným bonusem je i fakt, že není potřeba ručitele a to, že je půjčka bezúčelová, záleží tedy pouze na vás, za co peníze utratíte.

Napsat komentář