Nebankovní půjčky na bydlení

Nebankovní půjčky na bydlení

Plánujete koupi nového bytu a potřebujete finanční pomoc? Nechcete podstupovat zdlouhavé jednání a zbytečné papírování, které na vás čeká u většiny bank? Podívejte se na nabídky různých nebankovních institucí a přesvědčte se, že to jde i jiným způsobem.

Nebankovní půjčky na bydlení mají oproti hypotékám od bank tu výhodu, že jsou poskytovány často i lidem, kteří nesplňují podmínky pro získání bankovní hypotéky. Nebankovní půjčky jsou totiž poskytovány soukromými subjekty, které ve většině případů nenahlížejí do registru dlužníku a některé dokonce nevyžadují ani doložení měsíční mzdy.

Při žádosti o vyšší částku ale musíte počítat s tím, že po vás budou chtít tyto nebankovní společnosti ručitele či nějakou zástavu. A jaké nebankovní půjčky na bydlení jsou tedy dostupné pro vás?

Cetelem půjčka na bydlení

Nebankovní půjčky na bydlení nabízí také přední finanční nebankovní společnost Cetelem. Výše této půjčky se pohybuje v rozmezí od 100.000 Kč až do 1.000.000 Kč s délkou splácení 6 až 120 měsíců a s úrokem od 6.9%. Pokud budete úvěr řádně splácet, bude vám na konci vráceno celkem 10 splátek.

Jestliže si sjednáte půjčku na bydlení ve výši 600.000 Kč na 120 měsíců, bude měsíční splátka v tomto případě 9.649 Kč s RPSN 14,82%. Celková splácená částka tak bude činit 1.113.480 Kč. Při řádném splácení vám bude na konci z této částky zasláno zpět na účet 92.790 Kč.

Žádost o tuto půjčku na bydlení můžete vyřídit prostřednictvím internetových stránek společnosti Cetelem.

Úvěr na bydlení od společnosti Vanderberg Group

Také společnost Vanderberg Group poskytuje nebankovní hypotéku pro každého. Díky tohoto úvěru na bydlení můžete získat částku ve výši až 5.000.000 Kč se splatností 25 let a s úrokem od 12%.

Získat můžete nebankovní půjčky na bydlení ve výši až 1.000.000 Kč po dobu 5 let budete splácet měsíčně 22.244 Kč s RPSN 18,10%. Celková vrácená částka tak dosáhne hodnoty 1.334.667 Kč.

Svou žádost o nebankovní půjčky na bydlení můžete vyřídit jednoduše prostřednictvím online formuláře na stránkách společnosti Vanderberg Group.

2 zmínky “Nebankovní půjčky na bydlení

Napsat komentář