Nebankovní půjčka click credit

Nezávislé srovnání půjček

Každá seriózní společnost, která nabízí půjčky, má svoje webové stránky, na nichž poskytuje informace o svojí nabídce a zpravidla také možnost si o úvěr zažádat online. Poskytovatelé půjček ale samozřejmě o svých nabídkách hovoří jako o těch nejlepších a na jejich internetových stránkách nenajdeme žádné srovnání s konkurencí nebo nezávislé a objektivní hodnocení. Co tedy dělat, pokud nás zajímá skutečně nezávislé porovnání půjček, které naprosto objektivně zhodnotí úvěrové produkty různých společností a poskytne nám tak cenné informace, která půjčka je nejvýhodnější?

Abychom získali tyto informace, nemusíme otevírat stránky všech firem a počítat na kalkulačce výhodnost jednotlivých nabídek. Na nezávislé porovnání půjček se zaměřuje hned několik specializovaných finančních portálů, mimo jiné např. Financechytre.cz. Tyto stránky tak poskytují přehledné porovnání bankovních i nebankovních půjček, recenze jednotlivých firem a řadu dalších zajímavých informací ze světa úvěrových produktů a financí obecně.

Úvěry od nebankovních společností

Mezi půjčky, které se v takových srovnáních objevují, patří jak bankovní, tak i nebankovní půjčky. Úvěry od nebankovních společností jsou často vyhledávané lidmi, kteří mají např. záznam v registru dlužníků nebo nemohou doložit svoje příjmy. Tyto skupiny lidí totiž od banky půjčku dostat nemohou a nebankovní společnosti jsou pro ně jedinou záchranou. Porovnání a recenze nebankovních půjček najdeme na několika odborných serverech, jedním z nich jsou Vyhodnaky.cz – poměrně nový web s nezávislými recenzemi úvěrových produktů.

Nebankovní půjčka Click Credit

Závěrem tohoto článku si ještě představíme jednu velmi výhodnou nebankovní půjčku, která rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na českém trhu k dispozici. Jedná se o půjčku Click Credit, kterou můžeme zařadit mezi krátkodobé a bezúčelové nebankovní půjčky. Click Credit není pro ty, co potřebují vysoký úvěr s delší dobou splatnosti – půjčit si můžete maximálně 4 999 Kč a peníze je třeba vrátit nejpozději do jednoho měsíce.

Výhodnost této půjčky spočívá zejména v neobvykle nízkých poplatcích, díky nimž nemá Click Credit v podstatě žádnou konkurenci. Za zmínku stojí i první půjčka pro studenty zdarma (do 1 500 Kč) nebo možnost výběru hotovosti na online terminálech společnosti Sazka. Recenzi a nezávislé hodnocení této nebankovní půjčky najdete na již zmíněném webu Financechytre.cz, kde si o úvěr můžete rovnou požádat.

Nezávislé srovnání půjček se vyplatí nejen u vysokých úvěrů, ale doporučujeme se na něj podívat i u malých nebankovních půjček. I u nich můžete ušetřit spoustu peněz, pokud si vyberete toho správného poskytovatele.

Napsat komentář