Osobní bankrot - jak na oddlužení fyzické osoby

Osobní bankrot – jak na oddlužení fyzické osoby

Dostat se do komplikovaných finančních problémů je snazší, než se na první pohled zdá. V současné době je drtivá většina lidí lapena v dluhové pasti, kdy v podstatě ani neví, kde jim jeden závazek začíná a druhý končí. Možná i vy ztrácíte přehled o všech půjčkách i úvěrech, a ačkoli poctivě splácíte, dlužná částka spíše roste, než aby klesala. Ještě než začnete zoufale skládat hlavu do dlaní a přemýšlet nad nejhorším, zkuste své štěstí pomocí osobního bankrotu.

Co je to osobní bankrot?

Osobní bankrot – jinými slovy – oddlužení či insolvence prostřednictvím splátkového kalendáře, představuje šikovné a v mnohých případech i jediné možné řešení, jak se dostat z nekonečných splátek, u kterých nevidíte zdárný konec. Jedná se o reálnou šanci, jak se zbavit veškerých dluhů, které už dotyčný nezvládá splácet. Chcete-li ukončit vaše trápení, kdy váš život sužují splátky a strach z návštěvy exekutora z důvodu nesplácení, je oddlužení šancí právě pro vás!

Oddlužení má své podmínky

O osobní bankrot může zažádat každý, kdo má závazky vůči dvěma a více věřitelům.

Pravdou je, že zažádat může prakticky kdokoli, ale neznamená to, že všem musí být nutně vyhověno. Zajímají vás další podmínky pro úspěšné podání a následné schválení osobního bankrotu? Nedůležitější podmínkou je především dostatečný příjem. Mezi další podmínky pro vyhlášení osobního bankrotu patří čistý trestní rejstřík i skutečnost, že vaše dluhy nevznikly podnikáním. Ve chvíli zastavení exekuce nesmíte dále nikomu nic platit, neboť tím by došlo k porušení.

Může to vyjít, víte-li, na koho se můžete spolehnout!

Osobní bankrot s sebou přináší velké množství papírování, a proto je lepší mít se na koho obrátit, neumíte-li v těchto vodách chodit. Stopdluhum.cz je spolehlivá společnost fungující již pět let, která vám zaručí nejen sestavení samotného návrhu, na kterém se dá stavět, ale máte u nich i jistotu péče o vás po celou dobu insolvenčního řízení.

Napsat komentář