Rychlá půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč

Potřebujete rychle sehnat peníze, a proto sháníte rychlou půjčku? Odradil vás však aktivační poplatek 1 Kč, který u některých finančních produktů bývá? Vyhněte se mu a vyberte si rychlou půjčku bez poplatku.

Neplaťte zbytečné poplatky a urychlete vyřízení vaší půjčky

Jednokorunový poplatek může být v případě rychlých půjček problém. Jedná se sice spíše o symbolickou částku, kterou potvrdíte svou registraci na daných webových stránkách nebankovní společnosti, nicméně to taktéž znamená pozdržení celého procesu schvalování vaší žádosti o půjčku.

SMS půjčka, v jejímž případě musíte jednokorunový poplatek zaplatit, je sice poměrně rychlým procesem, ovšem existují i časově méně náročnější způsoby.

Tím je zejména rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč, která se dá vyřešit online. To má i výhodu v tom, že vše zařídíte z pohodlí domova, bez nutnosti navštěvovat pobočky či kanceláře, a budete tedy mít čas a klid si vše pořádně prostudovat.

Půjčku můžete získat i se záznamem v registru dlužníků

O rychlou půjčku bez poplatku si může zažádat téměř každý, komu bylo alespoň osmnáct let.

Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru

Jsou totiž různé nebankovní společnosti, případně soukromí investoři, kteří jsou ochotni poskytnout půjčky i bez nahlížení do registrů, případně bez nutnosti prokazovat dostatečné příjmy.

Bonita klienta může ovlivnit výši splátek

Tyto dva faktory bývají relativní a zrovna v takovém registru se může ocitnout i člověk, který je sice bonitní, ale pouze zapomněl na zaplacení nějaké složenky či splátky.

Nevýhody rychlé půjčky

Na druhou stranu u takovéhoto nebankovního produktu nečekejte žádné vysoké částky. Většinou se jedná pouze o sumy v maximální výši několika tisíc korun.

Krátkodobá půjčka

Rychlá půjčka bez poplatku 1 Kč vám tedy pomůže pokrýt nenadálé výdaje, případně zaplatit nějakou splátku, na kterou vám již nezbyly peníze z vašich běžných příjmů.

Krátká doba splatnosti

A i díky tomu je počítáno s tím, že jí splatíte nejčastěji maximálně do jednoho měsíce, ovšem někteří poskytovatelé mají tuto dobu i o nějaké časové období delší.

Peníze budete mít k dispozici do druhého pracovního dne

V případě, že vám bude rychlá půjčka schválena tak dojde k okamžitému vyplacení peněz na váš bankovní účet.

Pokud jej máte zřízený u stejné společnosti, jako poskytovatel půjčky, tak budete mít peníze na účtu do pár minut.

V jiném případě budete mít půjčenou částku k dispozici většinou do druhého pracovního dne, nicméně podle zákona mají banky na převod celkem tři pracovní dny.

To, že by tato maximální lhůta byla naplněna, je však velice málo pravděpodobné.

Napsat komentář