Servis 24 internetbanking – internetové bankovnictví České spořitelny

Servis 24 internetbanking – internetové bankovnictví České spořitelny

Bezpečná správa financí u České spořitelny pomocí aplikace Servis 24 internetbanking. Díky internetovému bankovnictví České spořitelny můžete neustále kontrolovat své finance.

Internetové bankovnictví Servis 24 se zaměřuje především na bezpečnost a jednoduché používání. Navíc můžete aplikaci využívat kdekoliv, takže nemusíte osobně navštěvovat pobočky České spořitelny.

Jak se bezpečně přihlásit do Servis 24 internetbanking

  • K přihlášení do internetového bankovnictví používejte pouze svůj počítač. Nepřipojujte se z veřejně přístupných zařízení.
  • Internetového bankovnictví neotvírejte pomocí odkazu v emailu.
  • Nikomu neposílejte své heslo.

Co vše nabízí Servis 24

Díky službě Servis 24 internetbanking máte k dispozici 24 hodin denně veškeré služby jako na pobočce České spořitelny.

Bankovní služby

Díky internetovému bankovnictví Servis 24 můžete jednoduše zadat platební příkaz nebo zkontrolovat stav účtu. Také máte přehled o posledních přijatých a odeslaných platbách. Stejně jednoduše můžete také získat elektronický výpis z účtu.

Půjčka od České spořitelny

Z internetového bankovnictví můžete také odeslat žádost o půjčku. Vyplnit žádost zabere jen několik minut. Následně je nutné se dostavit s občanským průkazem na pobočku podepsat smlouvu. A ihned poté máte peníze na svém účtu.

Výhodná půjčka až 250 000 Kč

  • Půjčka od soukromých investorů
  • Výhodný úrok od 6,9%
  • Nízké měsíční splátky
  • 10 000 až 250 000 Kč na cokoliv

Chci půjčku

 

Kontokorent

S kontokorentem můžete pokrýt nečekané výdaje do několika tisíc korun. Získáte ho jednoduše pomocí internetové aplikace nebo v každém bankomatu. Získat kontokorent pomocí služby servis 24 je otázkou několika minut, peníze získáte ihned na účet. Kontokorent můžete získat na částku 5000 Kč až 100 tisíc korun.

Pojištění

Sjednat pojištění je dnes otázkou několik minut. U České spořitelny můžete online požádat o životní pojištění. Pojistit se můžete také na cestách díky cestovnímu pojištění nebo využít dalších možností pojištění osob i majetku.

Přehled možností v Internetovém bankovnictví servis 24

Elektronická platba složenek a faktur

Platba složenek je pomocí služby Servis 24 internetbanking opravdu jednoduchá. Nastavit můžete jednorázové platby nebo pravidelný příkaz k úhradě.

Dobíjení telefonních karet

Dobíjení předplacených karet nebylo nikdy jednoduší. Kartu u svého mobilního operátora si tak můžete jednoduše dobít odkudkoliv.

Mobilní banka

Mobilní banka - servis 24 internetbanking

Stáhnout mobilní aplikaci

10 rad jak bezpečně používat Servis 24 internetbanking

Výhody internetového bankovnictví Servis 24

  • Neustálá správa finančních prostředků pomocí aplikací Internetbanking nebo Mobil banka.
  • Bezpečné přihlášení pomocí sms kódu.
  • Možnost stažení aplikace do mobilního telefonu.

Pobočky České spořitelny

Chcete cokoliv řešit osobně se zaměstnanci banky a nemáte zájem o využívání Servis 24 internetbanking? V takovém případě můžete navštívit seznam poboček České spořitelny.

Napsat komentář