Vysoká škola podnikání Ostrava

Vysoká škola podnikání Ostrava

Vysoká škola podnikání, a.s. je na trhu již několik dlouhých let, přesnějí tady mluvíme o třinácti let provozu této školy. Sídlo školy můžete naleznout v Ostravě (třetí největší město ČR). Po celé ČR pak můžete naleznout hned několik konzultačních středisek po žáky, z nichž nejvýznamnější je v Pardubicích.

Vysoká škola podnikání v Ostravě je zaměřená především na praktickou výuku, na podnikavost, tvořivost a v poslední řadě i na kreativitu. Celkem školou prošlo přes 6000 studentů. Všichni absolventi vysoké školy podnikání v Ostravě jsou velmi žádání na trhu práce a hned po škole tak dostanou snadnou šanci na uplatnění.

Individuální přístup ke studentům

Vysoká škola podnikání je velmi vstřícná a individuální ke svým studentům. Pokud studenti mají kterýkoliv problém nebo potřebují pomoc s učivem, pokaždé se můžou obrátit na své profesory. Zkrátka se studentům škola věnuje. Vysoká škola poskytuje vysokoškolské vzdělání prakticky orientované, přičemž můžete během studií podstoupit praxí v různých firmách.

Škola uplatňuje inovativní metody výuky, nejnovější také studijní programové balíčky i další služby. Místo se zde najde i studentům z ostatních měst v jednom z naších pokojů v ubytovacím zařízení na vysokoškolských kolejích nebo komplexní servis začínajícím podnikatelům v podnikatelském inkubátorů.

Bohatá historie školy

Během třinácti let si vysoká škola podnikání vydobyla výraznou pověst a vysoké postavení na trhu vysokoškolského vzdělávání. Její klienti – studenti denního i kombinovaného studia, jež si vzdělávání sami platí, zastávají pozice tvůrčích, samostatných a podnikavých odborníků s nadstandardním odměňováním v praxi.

Napsat komentář